Перейти до контенту

Розпорядження міського голови – Про утворення робочої групи з питань моніторингу безбар’єрності у Первомайській міській територіальній громаді

    Керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України від 21.05.1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні». Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 року №883-р «Про затвердження плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року»:

 ЗОБОВʼЯЗУЮ:

  1. Утворити робочу групу з питань моніторингу безбар’єрності у Первомайській міській територіальній громаді (додаток).
  2. Робочій групі проводити моніторинг дотримання вимог Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Зокрема щодо доступності людини до фізичної, інформаційної, цифрової інфраструктури, суспільної та громадянської, освітньої, економічної безбар’єрності відповідно до плану.

                          Термін: протягом року

  1. Управлінню соціального захисту населення Первомайської міської ради (Колесніченко) розробити та затвердити план проведення моніторингу. Дотримання вимог щодо забезпечення доступності для осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення до транспортних послуг. Безперешкодного доступу до адміністративних будівель органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Закладів освіти, охорони здоров’я та паркувальних зон у Первомайській міській територіальній громаді.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира РЯБЧЕНКА.

Міський голова                                                                        Олег ДЕМЧЕНКО

 

 

Кабінет міністрів України Постанова від 26 травня 2021 р. № 537 Київ
Мінрегіон пропонує провести моніторинг інклюзивності міст