Doma iz sruba

Проект

 

 Загальні положення.

       Спортивна міні-спартакіада проводиться щороку на берегах річки Південний Буг на території Первомайського району Миколаївської області. Учасниками спартакіади являються інваліди з   ураженням опорно-рухового апарату та інших нозологій.

      Реєстрація учасників проводиться на місці змагань по їх прибуттю. Контроль за проведенням змагань здійснює організаційний комітет.

Мета проекту.

       Забезпечення об'єднання зусиль щодо розвитку фізичної культури і спорту серед осіб з обмеженими фізичними можливостями, за підтримки органів місцевого самоврядування, громадських організацій, фізичних та юридичних осіб.

        Виховання  любові, поваги та інтересу до фізичної культури і спорту, почуття колективізму та дружби. Надання  змоги особам з обмеженими фізичними можливостями відчути себе повноцінними членами суспільства. Урізноманітнити повсякденне життя та збільшити коло друзів і знайомих для спілкування.

        Удосконалення знань, умінь, навиків та форм залучення різних груп населення до регулярних та повноцінних занять фізичною культурою і спортом за місцем їх проживання, підвищення фізкультурно-оздоровчої, спортивної та реабілітаційної  роботи серед інвалідів.

 

Керівництво підготовкою та проведенням змагань.

     Керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює фізкультурно-оздоровчий клуб інвалідів «Прометей» м.Первомайська Миколаївської області та міське товариство інвалідів.

 

 

Порядок проведення змагань.

      Змагання проводяться на території визначеній для їх проведення в терміни визначені організаторами.

      Спортивні заходи проводяться відповідно загальних положень та програми змагань.  

  

Учасники змагань.

     До участі в міні спартакіаді долучаються всі бажаючі інваліди різних вікових груп та категорій, не залежно від місця проживання, інші громадські організації бажаючі прийняти участь у змаганнях.

 

 

Програма змагань.

    До програми змагань міні спартакіади входять такі заходи:

- проведення спортивних змагань:  сплав по річці на байдарках і каноє , з дартсу та інших видів спорту;

- організація та проведення екскурсій (ландшафтних, краєзнавчих, історичних, розважальних);

- проведення бесід на цікаві теми, розповсюдження роздаткового матеріалу профілактичного характеру;

- облаштування побутових проблем на період проведення спартакіади;

- вечір знайомств та конкурс художньої самодіяльності.

 

 

Визначення переможців.

     Переможців змагань визначає суддівська колегія, до складу якої входять організатори змагань та запрошені. Визначення переможців визначається за набраними балами та відповідними критеріями оцінювання.

 

 

 

Нагородження.

      Нагородження здійснюється за результатами визначеними суддівською колегією змагань, шляхом вручення цінних подарунків та грамот.

 

 

 

Фінансування проекту.

       Фінансування проекту здійснюється за рахунок спонсорських та благодійних внесків, коштів місцевого бюджету, передбачених місцевими програмами підтримки інвалідів та інших джерел, які не суперечать чинному законодавству.