Doma iz sruba

ГО "Первомайський міський фізкультурно-оздоровчого клубу інвалідів "Прометей"

Фізкультурно-оздоровчий клуб «Прометей» (р. Первомайськ, Миколаївська область) був створений в 1999 році і є громадською організацією інвалідів, яка проводить серед них фізкультурно-оздоровчу роботу. Діяльність клубу спрямована на створення середовища, що підтримує інвалідів і сім'ї з дітьми інвалідами. Тут крім фізичних вправ, багато уваги приділяють соціальній адаптації людей з обмеженими можливостями, разом влаштовують змагання з різних видів спорту, організовують культурні заходи, екскурсії, а головне - мають можливість повноцінно спілкуватися.

Основна мета клубу - реабілітація інвалідів, залучення їх до систематичних занять фізкультурою і спортом.

Основою діяльності клубу є концепція незалежного життя людей, що мають інвалідність, зміст якої виражається в наступному: «Інвалідність — це не тільки медична проблема. Інвалідність — це проблема нерівних можливостей». Головне, це те, щоб люди, які мають обмежені фізичні можливості, не відчували себе самотніми, викинутими на узбіччя життя.

В ході своєї роботи з інвалідами клуб «Прометей» вирішує наступні завдання:

1) Вдосконалення форми і методи організації фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи серед інвалідів;

2) Формування з членів клубу команд з видів спорту для участі в змаганнях різного рангу;

3) Сприяння широкої участі інвалідів до суспільної, соціальної і культурної діяльності;

4) Організація відпочинку членів клубу, їх сімей;

5) Вдосконалення форм і методів організації фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи серед людей з обмеженими здібностями.

Ми закликаємо всіх, кому не байдужа доля інвалідів, які живуть серед нас, можливо, у сусідній квартирі за зачиненими дверима, так як обмежені в рухах, або не бажають виставляти на загальний огляд свою немічність, зупинитися. Зупинитися, обсмотреться, простягнути руку допомоги, навіть зігріти чуйним і добрим словом, підставити своє плече для підтримки, побороти зло і від того наші серця оживуть, зігріються і зміниться весь світ, а ми від цього станемо трохи щасливішими. Тому давайте робити добро разом. Разом протистояти злу і байдужості.